Balandžio 28 d. netekome 2006-ųjų Metų panevėžiečio – aktyvaus Panevėžio sporto bendruomenės nario, sveikos gyvensenos propaguotojo, trenerio Stanislovo Algio Kavaliausko.

S. Kavaliauskas gimė 1938 m. sausio 29 d. Panevėžyje, čia mokėsi ir dirbo visą savo gyvenimą. Buvo ne tik puikus sporto organizatorius, bet ir aukštos klasės sportininkas. Daugkartinis Lietuvos čempionas dviračių sporto, slidinėjimo, ultratriatlono distancijose. Tuometės SSRS dviračių ir slidinėjimo sporto meistras.

1999–2003 m. S. Kavaliauskas buvo išrinktas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto generalinės asamblėjos nariu.

S. Kavaliauskas vadovavo Panevėžio bėgimo ir slidinėjimo sporto klubui „Rambynas“, nuo 1999 m. mieste organizavo tradicinius naujamečius bėgimus.

Daugiau kaip 10 metų visuomeniniais pagrindais treniravo jaunuosius BMX dviratininkus, tarp kurių buvo Lietuvos rinktinės narių, respublikinių ir tarptautinių varžybų prizininkų, čempionų. Pats įrengė puikią BMX trasą mūsų mieste.

Už indėlį į sveikatinimą, visuomeninę ir sportinę veiklą S. Kavaliauskas buvo apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento aukso medaliu, Panevėžio miesto savivaldybės bei Kūno kultūros ir sporto centro medaliais „Už nuopelnus Panevėžio sportui“.

S. Kavaliauskas bus laidojamas gegužės 5 d. Kristaus Karaliaus katedros kapinėse.