Šiandien Panevėžyje, „Cido“ arenoje prasidėjo 24-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2019“, kuri tęsis tris dienas. Parodoje bus galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Paroda „EXPO Aukštaitija“ tradiciškai prasidėjo IQ forumu „Panevėžys globaliame pasaulyje: iššūkiai ir ambicijos“. Forumą organizavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje žurnalas IQ.

Gyventojus į savo stendą kviečia ir Panevėžio miesto savivaldybė. Šįkart miesto stendas visiškai kitoks – čia savo veiklas, planus, projektus pristatys įvairios įstaigos, organizacijos – švietimo, kultūros, sporto, socialinės, sveikatinimo. Galėsite ne tik apžiūrėti, sužinoti, bet ir aktyviai dalyvauti. Bus viktorinų, loterijų, prizų, meno gaminių, žaidimų, įdomių pamokų, edukacijų, sportininkų pasirodymų ir kt. Užsiėmimų netrūks ir mažiesiems.

Šiųmetėje „EXPO Aukštaitija 2019“ parodoje lankytojams siūloma naujovė – konferencija ,,Nuo lauko iki stalo: ką valgysime 2030?“. Konferencija – dviejų dalių. Pirmoji dalis orientuota verslui, o antroji – visuomenei.

Šiemet paroda „EXPO Aukštaitija 2019“ jau vienuoliktą kartą vyksta „Cido“ arenoje, o dalyvių skaičius jau keletą metų iš eilės perkopė 150 dalyvių. Ekspozicija užima per 1 700 kvadratinių metrų parodinio ploto. Kasmet parodą aplanko daugiau kaip 30 tūkstančių lankytojų. Tiek lankytojų tikimasi sulaukti ir šiais metais.