Minint Juozo Miltinio 112-ąsias gimimo metines J. Miltinio palikimo studijų centras papildė savo veiklas virtualiu, įtraukiančiu žaidimu, kuris kvies keliauti po Panevėžį ir ieškoti garsiojo režisieriaus bei jo teatro ženklų. Žaidimo pristatymas vyks rugsėjo 11 d. 16 val. J. Miltinio palikimo studijų centre (Algirdo g. 54-19).

Interaktyvus lietimui jautrus multifunkcinis stalas su įdiegtu edukaciniu žaidimu-viktorina suteiks dar didesnes galimybes patraukliai ir šiuolaikiškai atrasti legendinio režisieriaus teatro ženklus Panevėžyje. Tai virtualus pasivaikščiojimas po miestą, kuriame buvo įgyvendinta režisieriaus teatro svajonė. Keliaujama režisieriaus pramintais takais, atrandami su teatru susiję objektai, sustojama prie jų, susipažįstama su istorija. Kiekvienas atpažintas objektas skatins atrasti kitą – išklausyti vis naują pasakojimą, sustoti ir prisijaukinti J.Miltinio ir jo aktorių išvaikščiotas, legendomis apipintas vietas. Ši virtuali kelionė baigiama meno paslapties aurą turinčioje vietoje – režisieriaus namuose, J.Miltinio palikimo studijų centre.

Edukacinis žaidimas-viktorina patraukli inovatyviu turinio pateikimu ir pažintine prasme. Žaidimo turinys yra pritaikomas skirtingoms amžiaus grupėms, tad galvas pasukti bus įdomu ir moksleiviams, ir jų tėveliams ar mokytojams. Žaisti galės tiek individualūs centro lankytojai, tiek grupės.