Prieš trejus metus Panevėžio miesto gimtadienio metu J. Urbšio gatvėje šuolį į tolį automobiliu atliko ralio lenktynininkas Renaldas Šeinauskas. Jis tuomet po šuolio per trampliną oru nuskriejo 19,5 metro ir savo pavardę įrašė į Lietuvos rekordų knygą. Po trejų metų pertraukos R. Šeinauskas į Panevėžį grįžta su nauja idėja.

Pasak R. Šeinausko, norint dar kartą įrašyti savo pavardę į istoriją, teko pavartyti Gineso rekordų knygą. Čia ir kilo naujojo rekordo idėja – apsisukimas 360 laipsnių kampu, panaudojant kuo mažesnį plotą ir automobiliui nepajudant atgal. Rugsėjo 7 d. rekordo siekimas J. Urbšio gatvėje įvyks po Lietuvos automobilių slalomo čempionato V etapo varžybų, kurios prasidės 9.30 val.

„Apie tą rekordą svajojau jau kelis metus, bet ilgą laiką svajonės buvo tik galvoje. Daugiau rasdavau pasiteisinimų, nei galimybių tą padaryti. Na, o dabar karšta nuo to, kad bandysime rekordą padaryti be bandymų. Nebus laiko daug žaisti su automobiliu, keisti jo charakteristikas. Bandysime tiesiog žiūrovų akivaizdoje. Taigi, paliekame galimybę ir intrigą tiems, kurie galbūt norės pagerinti mūsų rekordą. Pagal Lietuvos rekordų knygą, siekiant šio rekordo bus svarbu automobilio ilgis. Aišku, su dviejų metrų automobiliu apsisuktum ir mažesniame plote, bet mes sieksime rekordo automobiliu, kurio ilgis maždaug 4 metrai. Tai tarsi savotiška rekordo klasė. Pradžiai pažiūrėsime, kaip mums seksis Panevėžyje, įsirašysime į Lietuvos rekordų knygą, o vėliau, pasitreniravus, galbūt bandysime „pamušti“ ir Gineso rekordą“, – sakė R. Šeinauskas.

Lenktynininkas pasakoja, kad vis dar neatsisako idėjos pagerinti ir savo šuolio automobiliu į tolį rekordą, kurį užfiksavo Aukštaitijos sostinės gimtadienio metu 2016-aisiais.