Vis labiau nenumaldomai artėjant pasaulio krepšinio čempionatui, atsižvelgiant į komandų sudėtis ir rezultatus pasiruošimo etape, FIBA organizacijos atstovai yra paskelbę pirmąjį komandų reitingo sąrašą. Komandos yra sureitinguotos, įvertinant jų pajėgumo lygį. Didžilulis netikėtumas tautiečiams – Lietuvos rinktinei jame atitenka 9-iji vieta. Emociškai ruošiantis šiam čempionatui, visada verta pasidomėti ir nemokamomis sporto transliacijomis internetinėje erdvėje.

Statymai krepšinis atveria kitas galimybes

Krepšinis tiesiogiai atrodytų ne ką prastesnė laisvalaikio forma, ypatingai, kuomet yra diskutuojama apie tiesioginę pasaulio krepšinio čempionatą transliaciją. Šiemet jos niekaip nevalia pražiopsoti, nes jis pažers ne vieną naujovę. Bene ryškiausia viena jų ta, kad jame susigrums geriau daugiau komandų, nei įprasta – net 32. Viena iš jų – Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė.

Manantys, jog krepšinio varžybos gali būti stebimos tik baruose ar namuose, šiek tiek klysta. Šios ir daugelio kitokių varžybos reikštų vis kitokias, niekad neišgyventas emocijų bangas. Statymai krepšinis tikrai ne pirmi metai pasiekiami lažybas organizuojančių įmonių internetinėse platformose. Jose visada galima rasti išsamią, nuolat atnaujinamą informaciją apie pasaulio krepšinio čempionato tvarkaraštį, čempionato prognozes ar palaikymo grupės kelionės į Kiniją detales.

Lažybos krepšinis – suderinama veikla

Ne vienintelis šalyje savo veiklą vykdantis lažybų organizatorius siūlo galimybes stebėti tiesiogines, įvairių sporto šakų lygų transliacijas. Kurioje iš šių erdvių verčiausia rinktis transliaciją, iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti sunkokas klausimas. Į tai geriausiai gebėtų atsakyti į internetinę erdvę plūstantys atsiliepimai. Visiškai nesunkiai pastebima, jog jie palankesni gal tik keliems lažybų organizatoriams.

Lažybos krepšinis transliacijų kokybę internete paprastai nusako ne vienas faktorius, todėl aptariamo klausimo nevertėtų ignoruoti. Taip yra dėl to, kadangi lažybų organizatoriai verčiasi per galvą, stengdamiesi rodyti kuo daugiau sporto šakų rungtynių.

Visgi labai akivaizdu, kad ir kitų – įvairiausių sporto šakų gerbėjai gali nebesijausti skriaudžiami. Internetinėje erdvėje tiesiogiai transliuojamas krepšinis gyvai bei visiškai kiti turnyrai. Bet kurie iš jų sulaukia gerokai didesnio susidomėjimo nei amerikietiškojo ledo ritulio lygų susitikimai.

Tiesioginės sporto transliacijos

Internetinė transliacija kuo puikiausiai sukurs naujas dar neišgyventas galimybes išsirinkti tinkamiausias vietas varžyboms. Tebekaitinant orams beveik realu įgyvendinti ir pačias netikėčiausias svajones, įstaisant ant namų stogų ar poilsio nameliuose šalia jūros. Naujai sukuriami įpročiai suteiktų progą į tokį laisvalaikio būdą pasižiūrėti kiek kitomis akimis, kas kartą skatins kūrybinius proveržius. Beveik nediskutuotina, jog tiek krepšinis, tiek futbolas visada reiškia bene didžiausią bet kurio sporto entuziasto dėmesį. Tai yra savaime suprantama kiekvienam tautiečiui.

Tiesioginės sporto transliacijos visais atvejais drauge reikš ir kitą, papildomą galimybę. Kokia ji, gali suprasti kiekvienas savaip, statydamas už savo mėgstamą komandą. Sporto lažybos – pastangos prognozuoti varžybų baigtis. Visais atvejais būtina savikritiškai įvertinti savo veiksmus, tam, kad ši veikla nevirstų priklausomybe. Taip gali nutikti, nes priklausomybė nuo statymų gali būti labai artima tai, kurią išgyvena lošiantys azartinius lošimus ar nuolat besilankantys kazino namuose. Šios priklausomybės galima iš karto net nepastebėti. Jei ji pradeda tapti žala artimiesiems ir reiškia finansinius nuostolius, tai galima vertinti kaip rimtą ženklą, kad reikėtų paieškoti kvalifikuotos pagalbos.

Jei nuspręstume bent kiek pasigilinti į istoriją, tai lažybų užuomazgos pastebimos jau nuo žirgų lenktynių pradžios. Šiuo metu yra atveriamos galimybės prognozuoti beveik bet kurių sporto šakų varžybų baigtis, bet ir ryškesnius politinio pasaulio, kino įvykius.