Rugpjūčio 12 d. 13 val. kino centre „Garsas“ bus minima tarptautinė jaunimo diena – rodoma geriausiu jaunimo filmu išrinkta dinamiška drama „Kovotoja“. Renginyje lankysis ir imtis iniciatyvų bei siekti savo tikslų jaunąją kartą skatins penkiakovės sporto pasaulio čempionas panevėžietis Justinas Kinderis.

Nyderlandų filmas „Kovotoja“ skirtas 5-12 klasių mokiniams. Jis šiemet išrinktas geriausiu filmu jaunimui svarbiausiame Europos kino renginyje „Jaunojo žiūrovo kino diena“. Pagrindinė juostos herojė – dvylikametė Bo, išgyvenanti tėvų skyrybas, priversta kraustytis į kitą būstą kartu su mama ir vyresniuoju broliu. Negana to, kad tenka klausyti nuolatinių tėvų barnių, dar reikia rūpintis vyresniuoju broliu, kuris yra labai talentingas, tačiau visiškai nepasitikintis savimi. Kai visas pasaulis pradeda slysti iš po kojų ir pyktis užvaldo kūną, Bo staiga atranda tai, kas suardo blogąsias emocijas – kikbokso salė tampa antraisiais namais, tačiau mergina turi išmokti valdyti savo emocijas ir tuo pat metu priimti faktą, kad ji negali kontroliuoti visko.

Kontroliuok emocijas, o susikaupusį pyktį paversk jėga siekti pergalės – toks filmo šūkis. Tokiu pačiu principu vadovaujasi visi pergalės siekiantys sportininkai. Iškart po sekmadienį vyksiančio pasaulio penkiakovės čempionato į Panevėžį atvyks pasaulio čempionas penkiakovininkas J. Kinderis. Jis pasidalins ne tik įspūdžiais iš ką tik vykusio čempionato, bet ir diskutuos su jaunimu apie ryžtą, discipliną siekiant tikslų bei pergalių.

 

Išsamesnė informacija www.garsas.lt.