Liepos 08-12 d. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariate vyksta vaikų dienos stovyklą „Susipažinkime-policija!“. Stovyklėlės dalyviai kiekvieną dieną turi galimybę susipažinti vis iš arčiau su policijos profesija. Vaikai apžiūrėjo komisariatų patalpas, aplankė Operatyvaus valdymo skyrių, policijos muziejų, susitiko su kinologais,

Kriminalistinių tyrimų tarnybos ekspertais, policijos patruliais, Migracijos tarnybos atstovais, Panevėžio savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovais. Apžiūrėjo policijos automobilius, susipažino su specialiosiomis priemonėmis ir jų panaudojimo taisyklėmis. Turėjo galimybę mokintis pirmosios medicininės pagalbos suteikimo pagrindų, nuimti pirštų antspaudus, patreniruoti tarnybinį šunį, pasportuoti ir sudalyvauti estafečių varžybose ir daug kitokių veiklų.

Vaikams primintos saugaus elgesio gatvėje, namuose ir prie vandens taisyklės. Kalbėta apie reputacijos svarbą, jaunojo policijos rėmėjo veiklą.
Stovykla „Susipažinkime-policija!“ dar tęsis šią savaitę. Jos dalyviai dar vyks pasižiūrėti kino filmo, lankysis Lietuvos kariuomenės KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinėje, kur išbandys savo jėgas fizinėse rungtyse. Stovyklėlės dalyviu dar laukia daug staigmenų ir nuotykių.
.

Vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis