Birželio 5 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14) I  aukšto erdvėse ir Atrijaus terasoje atidaroma suaugusiujų dailės studijos IN tapybos darbų paroda. Veiks iki birželio 27 d.

Tai jau trečioji suaugusiujų dailės studijos IN paroda bibliotekos erdvėse. Kiekviena jų žavi savo įvairove, savitumu, kūrybiniais ieškojimais. Studijos vadovė dailininkė Irina Nosova džiaugiasi  dalyvių pasiekimais, stebisi jų entuziazmu ir noru tobulėti.

Pasak vadovės, Panevėžyje vykęs Kultūros forumas ir jame išsakytos lektorių mintys padrąsino ir toliau puoselėti mažų bendruomenių veiklą. Įsiminė žurnalisto, politikos apžvalgininko Donato Puslio pasakyta mintis, kad  pasaulio centras yra ten, kur esi tu, nuo tavęs viskas prasideda.

Studijos IN veikla neapsiriboja tapybos užsiėmimais. Tai ir pažintinės išvykos į nepažintas vietas, MO muziejų, parodų lankymas. Surengta nemažai personalinių ir teminių parodų miesto bibliotekose, įstaigose, kavinėse, Krekenavos Bazilikos Parapijos namuose.

IN dailės studija įsikūrusi ypatingą aurą turinčioje erdvėje – J. Masiulio knygyno patalpose, kur, anot Karolinos Masiulytės-Paliulienės, visada kvepėjo menu ir gera nuotaika.  Visi kartu tradiciškai švenčia Kalėdas su gyva muzika ir šaradomis. Kaimynystėje esančios juvelyrikos dirbtuvės „Pumpurai“ jaunatviškai įsilieja į bendrą veiklą. Šiemet pradėta nauja tradicija – piknikas po žydinčiu kaštonu šalia knygnešių koplytstulpio.

 

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos inf.