„Schmitz Cargobull“ patrigubino puspriekabių gamybos pajėgumus

Panevėžio „Schmitz Cargobull“ gamykloje oficialiai paleistas naujas izoterminių plokščių liejimo įrenginys FERROPLAST® termoizoliacijos sistemai gaminti. Pasitelkiant šią įrangą įmonei pavyko patrigubinti savo gamybos pajėgumus – nuo ankstesnių 10 izoterminių priekabų iki 30 per dieną.

„Padidėję gamybos pajėgumai teigiamai paveiks mūsų klientus. Jiems tai bus naudinga ne tik dėl didesnio lankstumo, suteikiančio galimybę prekes pristatyti per trumpesnį laiką, bet ir dėl to, kad bus pagaminama daugiau priekabų modelių, atsižvelgus į konkrečius poreikius“, – teigė bendrovės „Schmitz Cargobull“ technikos direktorius Rolandas Klementas.

Įmonė „Schmitz Cargobull AG“, per metus pagaminanti apie 61 000 transporto priemonių, įdarbinanti apie 6400 darbuotojų, yra Europos puspriekabių, puspriekabių kėbulų bei puspriekabių, skirtų kontroliuojamos temperatūros režimo reikalaujančioms prekėms, biriems produktams ir bendriesiems kroviniams, lyderė. Šios bendrovės pardavimai 2017–2018 m. verslo metais siekė daugiau nei 2,2 mlrd. EUR. Šiaurės Vokietijoje veiklą pradėjusi pramonės pradininkė iš pat pradžių sukūrė visapusišką savo prekės ženklo strategiją. Įmonė nuolat kiekviename lygmenyje diegė kokybės standartus – nuo mokslinių tyrimų ir plėtros iki gamybos bei specializuotų paslaugų, pavyzdžiui, konsultavimo, puspriekabių telematikos, finansavimo, atsarginių dalių ir naudotų transporto priemonių tiekimo.

Padidinti šriftą