Didysis bendruomenių protmūšis. Kvietimas

Kviečiame Panevėžio rajono bendruomenės dalyvauti „Didžiajame bendruomenių protmūšyje“. Nuo ko pradėti? Pirmiausiai reikia užsiregistruoti elektroniniu paštu  renginiairajone@gmail.com  iki 2019 metų vasario 3 dienos.

Yra kelios sąlygos norinčioms dalyvauti bendruomenėms:

  1. Vieną bendruomenę gali atstovauti viena 5-7 asmenų komanda.
  2. Suburta bendruomenės komanda ją atstovauti turės visuose Panevėžio rajone vyksiančiuose „Didžiojo bendruomenių protmūšio“ turuose.
  3. Dalyvaujanti bendruomenė taip pat prisižada vieno iš turų metu kitai bendruomenei padovanoti koncertinį, pristatomąjį, linksminamąjį, pasakojamąjį, gerosios patirties perdavimo pasirodymą.
  4. Kiekviena „Didžiajame bendruomenių protmūšyje“ dalyvaujanti bendruomenė įsipareigoja savo gyvenvietėje priimti vieną iš vyksiančių turų.

Taigi, teisingai supratote, kad „Didžiojo bendruomenių protmūšio“ turų bus tiek kiek užsiregistruos Panevėžio rajono bendruomenių. Ši iniciatyva ne tik atgabens į Jūsų gyvenvietę renginio alternatyvą, bet taip pat ir suburs dalytis idėjomis, projektų sėkme, draugyste su kitomis bendruomenėmis.

Protmūšio turų kalendorius bus derinamas su kiekviena bendruomene individualiai kai baigsis registracija. Jei kyla klausimų, kviečiame kreiptis į iniciatyvos koordinatorę Arnetą Matuzevičiūtę tel. 863067627.  

 

Iniciatyvinės bendruomenių grupės informacija

Padidinti šriftą