Panevėžio apygardos teisme – buvusios teisėjos tapybos darbų paroda

„Niekada nemaniau, kad teismas yra ta vieta, kur gali gyventi mūzos, tačiau, panašu, kad tai įmanoma“, – atidarydamas buvusios kolegės teisėjos Nijolės Sušinskienės paveikslų parodą sakė apygardos teismo pirmininkas Eigirdas Činka.

„Bobų vasara“ pavadintoje ekspozicijoje – penkiolika įvairiais gyvenimo tarpsniais kurtų autorės paveikslų. „Išsiveržimas“, „Ruduo“, „Laikas“, „Atspindys“, „Alėja“ – nostalgija dvelkiantys ir ramybei nuteikiantys darbai. Šviesios, pastelinės spalvos kuria jaukią nuotaiką, o detalės suteikia paslaptingumo.

„Labai džiaugsiuosi, jei nuo savo atsakingų darbų pakėlę galvas šiek tiek atgaivos rasite ir mano paveiksluose. Norėčiau, kad jūsų širdyse dažniau būtų šilumos, dažniau būtų bobų vasaros“, – buvusiems kolegoms linkėjo Nijolė Sušinskienė

Meniškos prigimties teisėja daugiau kaip trejus metus dirbo Panevėžio apygardos teisme, nagrinėjo baudžiamąsias bylas, šiuo metu gyvena Vilniuje. Ji ne tik tapo paveikslus, yra surengusi ne vieną personalinę parodą, bet ir kuria eiles – 2011 m. išleista jos poezijos knygelė „Pusiausvyra“.

Paroda Panevėžio apygardos teisme skirta Lietuvos teismų 100-mečiui.

Jolita Gudelienė

Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja

Padidinti šriftą