Į Lietuvą atvyksta vienas garsiausių ir paslaptingiausių didžėjų

Elektroninės muzikos gerbėjams šis Helovinas bus ypatingas. Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta klavišų virtuozas, didžėjus, kompozitorius ir prodiuseris – Zardonic. Jis gros kasmet vis didesnes šokių muzikos mylėtojų gretas sutraukiančiame „Grand Halloween Carnival“ renginyje, kuris tradiciškai vyks ant Tauro kalno esančiuose Profsąjungų rūmuose.

Kaip teigia pats Zardonic, atlikėjas pasiruošęs suderbinti Helovino šokių aikštelę ir pristatyti savo naująjį albumą. Pastaraisiais metais jis apsilankė kaimyninėse šalyse – Lenkijoje, Estijoje ir Latvijoje, kur į jo pasirodymus plūdo pilnos arenos gerbėjų.

Paslaptingas, daugelį metų po kauke savo veidą slepiantis ir scenine išvaizda šokiruojantis Zardonic žinomas dėl savo elektroninės muzikos, roko ir metalo sintezės bei yra dirbęs su tokių grupių kaip Nine Inch Nails, Bullet For My Japanese Metalcore Revelation Crossfaith, Neonlight, State Of Mind, Counterstrike ir The Outside Agency kūriniais. Šiuo metu didžėjus gyvena ir dirba Japonijoje, kur yra vienas geidžiamiausių prodiuserių.

Zardonic Venesueloje nominuotas kaip geriausias klavišininkas ir yra pelnęs geriausio metalo skambesio nominaciją „DistorXión“ apdovanojimuse, o „Union Rock Show“ apdovanojimai jį ne kartą pripažino metų didžėjumi bei metų artistu.  

Pasak „Grand Helloween Carnival“ organizatorių, šiemet renginys stebins ne tik Zardonic pasirodymu, bet ir įspūdingu patalpų dydžiu bei atlikėjų gausa. Pirmą kartą istorijoje karnavalas apims beveik visas Profsąjungų rūmų patalpas, tarp kurių ir didžioji kolonų salė, „Metro“ klubas bei legendiniais šokiais pagarsėjęs klubas „Pelėda“. Renginyje veiks net 5 scenos, kuriose gros 25 didžėjai, tarp kurių ir Alex Di Stefano, Daksinamurti, Gaspard bei daugelis kitų Techno, Psy, DNB, Trance ir Chillout stiliaus muzikos atlikėjų iš viso pasaulio.

Padidinti šriftą