Klubo dalininku ir sporto direktoriumi tapo J.Vainauskas

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turi naują dalininką – juo tapo Jonas Vainauskas. Jis taip pat užims sporto direktoriaus pareigas.

Be to, kad J.Vainauskas puikiai pažįstamas šalies krepšinyje – jam vadovaujant tuometis Vilniaus „Lietuvos rytas“ dukart laimėjo Europos taurės kovas ir sykį nusileido varžovams tik turnyro finale, vyras pagarsėjo ir nesportiniu elgesiu. Viešai kalbama ne tik apie girtavimą bet ir apie narkotikus ar lažybas.

2011 m. J.Vainauskas nuosavu „Škoda Roomster“ įvažiavęs į „BMW-525“ galą, iškoneveikė tiek nukentėjusį vairuotoją, tiek į įvykio vietą atvykusius pareigūnus. Nors per avariją sužalotų žmonių nebuvo, abu automobiliai buvo gerokai apgadinti. J.Vainauskas, pasak policijos pareigūnų, negalėjo rasti dokumentų tačiau atsisakė tikrintis apsvaigimą.  Teismas jam skyrė 2 000 litų baudą ir uždraudė dvejus metus vairuoti transporto priemones.

2016 m. vyras vėl pateko į spaudos ir pareigūnų akiratį, mat po pasisėdėjimo picerijoje bandė pasišalinti nesusimokėjęs. Policijos pareigūnų surašytame pažeidimo protokole nurodyta, kad J. Vainauskas Vilniuje, Ozo g. esančioje picerijoje „Can Can“ užsisakė gėrimų ir patiekalų už 25 eurus, tačiau sąskaitos neapmokėjo, o bandė pasišalinti.

Teismui pateiktuose dokumentuose nurodyta, kad picerijoje J. Vainauskas praleido apie tris valandas – vyras per keletą kartų užsisakė 320 g lietuviškos degtinės, dvi stiklines sulčių ir vieną picą.

Tų pačių metų lapkričio 1 d. J. Vainauskas vėl neblaivus sėdo prie automobilio „Toyota Corolla“ vairo. Kebabinės, į kurią atvyko J.Vainauskas klientams pranešus, atvykę pareigūnai nustatė 2,22 prom. girtumą. Be to, jis patruliams nepateikė vairuotojo pažymėjimo. Teismas tuomet skyrė 700 eur. baudą.

 

 

Padidinti šriftą