.

Nuosprendį dėl buvusio teatro vadovo skundo teismas skelbs lapkritį

Panevėžio apygardos teismas baigė nagrinėti buvusio Panevėžio J. Miltinio dramos teatro vadovo Lino Zaikausko apeliacinį skundą dėl nuosprendžio, kuriuo jis pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo priversti lytiškai santykiauti.

Apeliacinę bylą teisėjų kolegija išnagrinėjo per du teismo posėdžius ir savo sprendimą skelbs lapkričio 21 dieną.

Nuteistojo prašymu byla Panevėžio apygardos teisme buvo nagrinėjama uždaruose posėdžiuose.

Primename, kad apeliacinį skundą Panevėžio apygardos teismui Linas Zaikauskas padavė dėl Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmuose šių metų gegužės 4 d. paskelbto nuosprendžio, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo priversti lytiškai santykiauti. Už šį nusikaltimą buvusiam teatro vadovui skirta 44 parų arešto bausmė, nukentėjusiai aktorei iš jo priteista 3 tūkst. eurų neturtinei ir 100 eurų turtinei žalai atlyginti.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X