.

Susitikimas su „Misija Sibiras‘18“ komanda

Spalio 5 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks susitikimas su „Misija Sibiras‘18“ komanda. Ištvermės ir pilietiškumo pamokos, išgirstos iš pačių dalyvių lūpų, visada domina.

Šiais metais „Misija Sibiras’18” dalyviai savo misiją atliko politinių kalinių laidojimo vietose Kazachstane. Sibiras yra kur kas platesnė nei vien geografinė sąvoka, o tremties vietos egzistuoja ir už Rusijos Federacijos ribų. Net dvi į Kazachstano Respubliką vykusios ekspedicijos grupės (iš viso 24 žmonės) sugebėjo įrodyti, kad Lietuvos istorijos dalis slypi ne vien Sibire, bet ir kitose šalyse.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X