.

Su NFA pasidalinta po tašką

Šįvakar FK „Panevėžys“ Kaune žaidė LFF I lygos rungtynes su Nacionalinės futbolo akademijos komanda. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kaip ir dera lyderiams, panevėžiečiai nuo pat mačo pradžios tvirtai kontroliavo aikštės vidurį, žymiai laikė laikė kamuolį ir turėjo akivaizdžią teritorinę persvarą.

8-ąją susitikimo minutę po P. Janušausko perdavimo neblogą progą pasižymėti turėjo T. Markevičius, bet įveikti varžovų vartininko jam nepavyko. Po kelių minučių pavojingas momentas jau kilo prie svečių vartų. NFA futbolininkai surengė greitą išpuolį, įsiveržė į panevėžiečių baudos aikštelę, bet kamuolys praskriejo šalia vartų virpsto. Iki pertraukos įsiminė tolimi P. Janušausko ir Ž. Banio tolimi smūgiai, bet jie buvo netikslūs. NFA futbolininkai daugiau dėmesio skyrė gynybai, o pasitaikius progai, bandė greitai kontratakuoti.

Baigiantis pirmajam kėliniui krito pirmasis rungtynių įvartis. Šeimininkai kairiuoju kraštu surengė greitą išpuolį, o į panevėžiečių baudos aikštelę įsiveržęs M. Vareika pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį svečių vartų kampą.

Iškart po pertraukos „Panevėžio“ vyriausiasis treneris A. Kurtijanas į aikštelę išleido du naujus futbolininkus – A. Karvackį ir R. Lazdinauską. Po šių keitimų panevėžiečių puolimas tapo aktyvesnis. Po pertraukos pastebimas ir labai aktyvus aikštėje buvo T. Salamanavičius, bet nei jam, nei komandos draugams nesisekė pataikyti į vartų plotą.

Po to, kai antrojo kėlinio viduryje po keitimo aikštėje pasirodė V. Gašpuitis, „Panevėžio“ puolimas tapo itin aktyvus. NFA futbolininkai vien tik gynėse savo aikštės pusėje, retsykiais rengdami kontraatakas. Svečiai kėlė aibę kampinių, po kurių kildavo rimta grėsmė šeimininkų vartams. Vien V. Gašpuitis turėjo dvi puikias progas pelnyti įvartį. Gerų progų pasižymėti neišnaudojo M. Dūda, T. Salamanavičius, D. Kingas.

Spaudimas NFA vartams didėjo, bet laikas bėgo, o rezultatas buvo parankus šeimininkų komandai. Prie pagrindinio rungtynių laiko mačo teisėjas pridėjo tris papildomas minutes. Kai jau tiksėjo trečioji kompensuoto laiko minutė, svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Kamuolį, pakeltą į šeimininkų baudos aikštelę, į NFA vartų tinklą galva pasiuntė M. Dūda.

Netrukus rungtynių teisėjas paskelbė susitikimo pabaigą. Sužaidę lygiosiomis 1:1, abi komandos pasidalino po vieną tašką.

Su NFA panevėžiečiai žaidė tokios sudėtis: M. Suvaizdis, M. Fridrikas, M. Dūda, T. Kačerauskas, E. Fiodorovas (46‘A. Karvackis), P.Janušauskas, Ž. Banys, J. Skinderis (46‘ R. Lazdinauskas), T. Salamanavičius, D. Kingas, T. Markevičius (67‘ V. Gašpuitis).

Iki pirmenybių finišo FK „Panevėžys“ sužais dar trejas rungtynes. Su Gargždų „Banga“ ir „Kupiškiu“ panevėžiečiai rungtyniaus namuose, o su Kėdainių „Nevėžiu“ – išvykoje.

Artimiausias LFF I lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose spalio 7 dieną, sekmadienį. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 15 valandą.

Gintaras Brazdžionis

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X