.

„Continental“ sukūrė koncepcines elektrinių sunkvežimių padangas

Technologijų ir aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ 67-oje Hanoverio komercinių automobilių parodoje pristatė koncepcines „Conti e.MotionPro“ padangas, specialiai sukurtas elektriniam MAN gamintojo sunkvežimiui „MAN CitE“.

Padangos, kurių išvaizda buvo kuriama bendradarbiaujant su MAN kompanija, pagamintos Puchovo gamykloje Slovakijoje, o jų ypatingą protektorių rankiniu būdu išraižė padangų specialistai Hanoveryje. „Continental“ yra vienas iš nedaugelio gamintojų, kuris gali pagal specialų užsakymą pagaminti nedidelį padangų kiekį su unikaliu protektoriumi.

„Šiuo metu elektriniam komerciniam transportui montuojamos tradicinės padangos. Bet elektros pavara ir kitoniška sunkvežimių koncepcija reikalauja ypatingų padangų, todėl bendradarbiaudami su partneriais pradėjome kurti specialiai elektra varomiems sunkvežimiams ir autobusams skirtas padangas,“ – sako Klausas Kreipe, „Continental“ Sunkvežimių padangų padalinio vadovas.

Siekiant didelio elektromobiliu nuvažiuojamo atstumo, reikia užtikrinti kuo mažesnes energijos sąnaudas, o tai reiškia – ir mažą pasipriešinimą riedėjimui. Be to, elektra varomas komercinis transportas turi žemesnį svorio centrą, o elektros varikliai – didelį sukimo momentą, todėl reikalingos specialiai didesniam pervežamam svoriui ir didesnėms jas veikiančioms jėgoms atsparios padangos. „Continental“ turi ilgametę patirtį, gaminant pažangias mažo pasipriešinimo riedėjimui ir degalus taupančias padangas, todėl, bendradarbiaudama su komercinių automobilių gamintojais pradėjo kurti specialiai elektriniam sunkiajam komerciniam transportui skirtas naujos kartos padangas.

 

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X