.

Iš turnyro Latvijoje jaunieji boksininkai grįžo su medaliais

Rugsėjo 22-23 d.d. Uolainės mieste (Latvija) vyko Tarptautinis bokso turnyras. Šiame turnyre dalyvavo komandos iš Armėnijos, Airijos, Islandijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo Panevėžio kūno kultūros ir sporto (PKKSC) ir bokso klubo “Olimpietis” boksininkai.
Turnyro nugalėtoju tapo Lukas Šulga, prizininkais tapo Arnas Daunoravičius, Renaldas Dirsė, juos treniruoja treneris D.Katkevičius, Dovydas Vasiliauskas ir Danas Vilkas , treneris V.Karpačiauskas.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X