V.Polzunovaitė. Ar R.M.Račkauskas tapo visų miesto žmonių meru?

“Neskubėkime teisti”, “dar nenuteistas” – dažnai kartoja R.M.Račkausko sekėjai. Bet gal reikėtų ir neskubėti išteisinti? Palikime šį darbą teismams. Juk gyvename teisinėje valstybėje. Smerkiantieji ir kaltinantieji politinius oponentus, turėtų atsigręžti ir į patį merą. 
Panašu, jog R.M.Račkauskas pasirinko politiko – aukos įvaizdį ir siekia panevėžiečių gailesčio, atjautos ir taip kuria savo patrauklumą. Tikiu, jog panevėžiečiai yra pakankamai sąmoningi ir supranta, jog kaltinimai nepateikiami be priežasties, jog teismų neįtakoja pavieniai Seimo nariai ar pramoginės televizijos laidos.
Visiems žinomas posakis – dažnai kartojamas melas tampa tiesa. Norisi palinkėti panevėžiečiams išlikti budriais ir suprasti, jog išasfaltuotos gatvės nėra vien mero pasiekimas, tai vienas iš daugelio savivaldos komandos darbų, kurie yra savaime suprantami ir privalomi daryti. Juk savo namus mes prižiūrime ir neleidžiame jiems griūti. Mūsų niekas negiria už išplautas grindis ar naujai patiesta kilimą.
Norisi panevėžiečius pakviesti paskaityti rinkiminius pažadus –  padaryti valdžią atviresnę, skaidresnę ir jautresnę, žmonių ir žmones įgalinti priimant sprendimus. Ar Jūs pajutote pokyčius? Ar pasijutote savo miesto šeimininkais?  
Šiandien stebime viešųjų ryšių sukurtą politiką – auką, žmogų, kuris sukelia gailestį ir paguodą. Bet būkime atviri patys sau, ar tikrai R.M.Račkauskas žmogus, prie kurio galite prieiti ir paprašyti pagalbos sprendžiant bendruomenės, bendrijos klausimus?.. Ar R.M.Račkauskas tapo visų miesto žmonių meru?
Netapkime viešųjų ryšių sukurtos iliuzijos įkaitais.
Padidinti šriftą