Kino kūrėjus kviečia festivalis „Aš+Miestas=Kinas“

Panevėžio 515-ojo gimtadienio metu rugsėjo 9 d. 15 val. vyks jau keturioliktus metus organizuojamas respublikinis trumpametražių filmų festivalis „Aš+Miestas=Kinas“.

Festivalio tikslas – suteikti galimybę įvairios patirties bei pasaulėžiūros kūrėjams pristatyti savo interpretacijas, skatinti kino kalbą naudoti asmeninei saviraiškai, požiūriui į pasaulį ar net socialinei pozicijai išsakyti. Režisieriai kviečiami kurti paties įvairiausio žanro filmus ir nebijoti peržengti fantazijos ribų. Filmus galima filmuoti ir telefonu.

Kino festivalio metu nekonkursinėje programoje bus parodyti 2 trumpametražiai filmai, sukurti birželį vykusiose kino centro „Garsas“ organizuotose kino dirbtuvėse. Konkurse dalyvaujančius filmus vertins ne tik profesionali komisija, bet ir žiūrovai. Festivalio nugalėtojai bus apdovanoti įvairiais prizais.

Iki 10 minučių trukmės filmus siųskite el. paštu edukacija@garsas.lt arba adresu Respublikos g. 40, Panevėžys. Laiškai su užpildytomis dalyvių anketomis laukiamos iki rugpjūčio 24 d. Išsamesnė informacija teikiama telefonu 8 682 19800.

Padidinti šriftą