.

Panevėžiečių triumfas Lietuvos plaukimo čempionate

Anykščiuose baigėsi atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Geriausiu čempionato plaukiku pagal surinktus taškus tapo panevėžietis Danas Rapšys.

Antrą ir trečią vietas laimėjo taip pat panevėžiečiai – Andrius Šidlauskas ir Simonas Bilis. Visi šie trys plaukikai atstovavo Panevėžio „Žemynos“ komandai.

Europos čempionate aukso ir bronzos medalius praėjusių metų pabaigoje iškovojęs D. Rapšys triumfavo 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale, 100 m plaukime nugara ir 100 m plaukimo peteliške rungtyje.

Po du aukso medalius Lietuvos čempionate laimėjo Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas. Iš viso buvo išdalintas 41 medalių komplektas.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X