.

Policija ieško dingusio be žinios

2018-07-11 8.30 val. vyras  (gim. 1949 m.) išėjo iš sodo Panevėžio r., Karsakiškio sen., Kaubariškio soduose, Pamiškės g., į mišką ir negrįžo.  Požymiai: ūgis apie 178-180 cm., liekno kūno sudėjimo, praplikęs, žilų plaukų, pilkų akių, be ypatingų požymių. Buvo apsirengęs: mėlynu medžiaginiu švarkeliu, languotais marškinėliais, sportinėmis juodomis kelnėmis, avėjo margais kaliošais. 
Atpažinusius, mačiusius ar galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai  V. Masiulienei  tel. 8 700 62969, el. p. virginija.masiuliene@policija.lt arba bendruoju pagalbos telefonu 112.
x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X