.

Panevėžio darželiuose – beveik 110 laisvų vietų

Panevėžio miesto savivaldybė praneša, kad šiuo metu yra 109 laisvos vietos visuose miesto lopšeliuose-darželiuose. Jos skelbiamos darzeliai.panevezys.lt.

„Skaičiai rodo, kad miestas pasirengęs padėti jaunoms šeimoms, nusprendusioms savo mažylius ugdyti ir prižiūrėti ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Tad kviečiame tėvelius, įtėvius, globėjus rinktis laisvų vietų turintį jums patogiausią lopšelį-darželį“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.  

Iki birželio 15 d. ikimokyklinės įstaigos komplektavo naujas grupes 2018-2019 mokslo metams iš vaikų, užregistruotų iki gegužės 31 d. Buvo gauta 1050 prašymų, iš jų 44 – perkelti į kitus darželius. Iš likusių 1006 prašymų 826 – Panevėžyje gyvenamąją vietą deklaravusių vaikų. Apie tai, kad jau turi vietą darželyje, patvirtinta 574 mažiesiems panevėžiečiams, dar 90 vaikų tėveliai turi ateiti pasirašyti sutarties su ikimokykline įstaiga.

162 mažyliai laukia eilėje, tačiau iš jų 101 pageidauja lankyti darželį tik nuo 2019 metų, tad likusių 61 tėveliams telieka apsispręsti dėl priimtiniausios įstaigos.

Baigus komplektuoti naujas grupes, darzeliai.panevezys.lt skelbiamos laisvos vietos, atnaujinta registracija.

Liepos 3 d. buvo 109 laisvos vietos įvairaus amžiaus vaikams. 2 metų mažyliams – 44. Juos mielai priimtų skirtinguose mikrorajonuose įsikūrusios ikimokyklinės įstaigos: „Draugystė“ (Žemaičių g.), „Dobilas“ (J. Bielinio g.), „Aušra“ (Statybininkų g.), „Vaikystė“ (Gedimino g.), „Rugelis“ ir „Riešutėlis“ (Parko g.), „Pasaka“, „Nykštukas“ ir „Varpelis“ (Sirupio g.), „Gintarėlis“ (Katedros g.). 1 metų mažyliams – 13 laisvų vietų, 3 metų – 69, 4 metų – 51, 5 metų – 45, 6 metų – 46.

Kurie lopšeliai-darželiai galėtų pasirūpinti vaiku, tėvelius kviečiame peržiūrėti darzeliai.panevezys.lt – tiesiog pasirinkite nuorodą „laisvų vietų skaičius“ ir laukelyje nurodykite vaiko amžių.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X