.

Panevėžio apylinkės teisme – trys nauji teisėjai

Vakar Prezidentei prisiekę, šiandien darbą Panevėžio apylinkės teisme pradeda trys nauji teisėjai. Rita Dirkė ir Marius Jankauskas papildys Panevėžio rūmų, o Vaidas Steckys – Biržų rūmų teisėjų gretas.

Teismo pirmininko pavaduotoja, pavaduojanti teismo pirmininką Daina Vaidachavičienė pasveikino naujai paskirtus teisėjus, palinkėjo stiprybės, tvirtybės ir sėkmės atsakingame teisėjo darbe, visuomet atminti duotą teisėjo priesaiką – ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus, būti nešališku, sąžiningu, humanišku ir elgtis kaip pridera teisėjui. 

R.Dirkė ir M. Jankauskas iki šiol dirbo Panevėžio apygardos teisme, o V. Steckys – Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmuose.

Irma Gritėnienė

Panevėžio apylinkės teismo pirmininko padėjėja

 

Nuotraukoje: Iš kairės: Panevėžio rūmų teisėjas Marius Jankauskas, Panevėžio apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja Daina Vaidachavičienė, Panevėžio rūmų teisėja Rita Dirkė, Biržų rūmų teisėjas Vaidas Steckys

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X