.

“Nežinomasis” kviečia susipažinti

Panevėžio dailės galerija liepos 11 d. 17 val. kviečia į parodos “Nežinomasis” atidarymą.

Grupinėje parodoje „Nežinomasis“ pristatomi šešių jaunų, ką tik Vilniaus dailės akademiją baigusių, dailininkų tapybos kūriniai, sukurti per pastaruosius kelis metus. Šie menininkai dar tik žengia pirmuosius žingsnius meno lauke, todėl jie primena matematinių lygčių nežinomuosius, kuriuos tik išsprendus paaiškėja atsakymas.
Darbų nejungia bendra tema, bet kaip tik kontrasto principu leidžia žiūrovui susipažinti su kiekvienu menininku atskirai. Per kelis eksponuojamus skirtingų tapytojų darbus, atsiskleidžia kiekvienam iš jų būdingos kūrinių temos ir braižas. Vieniems svarbi vaikystės atsiminimų ir žaidimo aikštelių tema, kiti stebi savo aplinką ir deformuoja ją iki aiškių architektūrinių detalių arba kalba apie objektą kaip ženklą, priartėdami prie vizualių semiotikos apraiškų. Jaunatviškame veržlume nėra baimės eksperimentuoti ir klysti, žaisti su schemomis ir galbūt iš pirmo žvilgsnio banaliais objektais, suteikiant jiems savąją reikšmę.

Parodos dalyviai: Raminta Blaževičiūtė, Jūratė Girdvainis, Liepa Pivoraitė, Adelė Pukelytė, Dominykas Sidorovas ir Iveta Utakytė.

Kuratorė Ieva Šukytė

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X