.

Seminaras verslininkams apie ES investicijų priemones

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia Panevėžio rajono verslininkus į seminarą, kuriuo metu bus pristatytos aktualiausios ES investicijų priemonės naujoms ir besiplečiančioms įmonėms.

Renginio metu ES investicijų priemones ir instrumentus pristatys ir į klausimus atsakys Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos agentūros, Mokslo, technologijų ir inovacijų agentūros, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“, Lietuvos inovacijų centro atstovai.

Šis seminaras – tai puiki galimybė sužinoti, kokios ES investicijų priemonės verslui yra numatomas iki 2020 m.

Renginio data ir vieta: 2018 m. birželio 22 d., Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, J. Žemgulio g. 46.

Registracija į renginį http://lvpa.lt/lt/renginiai/747.

Renginio programa – čia.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X