.

„Kompiuteriukai vaikams“ dovana Panevėžio rajono penktokams

Projekto „Kompiuteriukai vaikams“ idėja – visiems Lietuvos penktokams padovanoti po mikrovaldiklį „BBC Micro:bit“.

272 kompiuteriukai jau pasiekė Panevėžio rajono penktokus – gegužės 25 d. Velžio gimnazijoje išdalyti mikrovaldikliai „BBC Micro:bit“ rajono mokyklų IT mokytojams, kurie įpareigoti perduoti juos savos mokyklos penktokams ir įkvėpti juos kūrybai. Penki „Kompiuteriukai vaikams“ savanoriai iš „Unity Technologies“ surengė pirmuosius mokymus vaikams ir mokytojams.

Šiuo metu informacinės technologijos yra viena iš perspektyviausių šakų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „Micro:bit“ kompiuteriukai yra programuojami itin paprastai, nes buvo sukurti būtent vaikams ir jų mokymuisi, tad jie tinkami lengvai pradžiai į kūrybos ir technologijų pasaulį. Šie kompiuteriukai suteikia daug erdvės kūrybai. Tikime, kad jie bus panaudojami ne tik informacinių technologijų, bet ir kitose pamokose, neformaliajame ugdyme. Tai – ne tik programavimas, bet ir techninė kūryba, algoritmai, logika, kūrybinis mąstymas, mokymasis mokytis, galimybė išbandyti programavimą, kurti įdomias programėles bei daugelis kitų įgūdžių.

„Micro:bit“ galima išnaudoti labai kūrybiškai, o tai sudomina vaikus kurti ir mokytis, pagerina informacinių technologijų pamokų kokybę

„Kompiuteriukai vaikams“ yra privati iniciatyva, finansuojama fizinių asmenų bei verslo.

Panevėžio rajono savivaldybės penktokus parėmė šie paramos davėjai: Donatas Pelenis, Jurgita T., Karolina Petravičiūtė, Martynas Barzda, Neringa Sargautaitė, Paulius Valeška, Rapolas Dangveckas, Ričardas Čepas, Tadas Krivickas, Viktorija Folk ir nenorintis atskleisti savo vardo rėmėjas.

Daugiau informacijos apie projektą http://kompiuteriukai.lt

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X