.

Šimtmečio naujagimiams – 100 eurų vertės dovanų kuponai

Panevėžio rajono savivaldybė šiemet naujagimio susilaukusioms šeimoms parengė dovaną – joms įteikiamas 100 eurų vertės dovanų kuponas mažyliui reikalingoms prekėms įsigyti. Šia Valstybės atkūrimo šimtmečio įkvėpta akcija norima pasidžiaugti kiekvienu gimusiu Panevėžio rajono vaiku, skelbti, kad žmogus yra pati didžiausia, labiausiai brangintina ir pamatinė vertybė ne tik pačiai šeimai, bet ir visai Lietuvos valstybei.

Šiandien Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis 100-ąjį dovanų kuponą įteikė Šeškų kaime gyvenančiam Dariui Brasui. Vyras užregistruoti prieš 3 dienas, gegužės 25-ąją, gimusią dukrą į Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių atvyko ant rankų nešinas vienerių metų ir 7 mėn. sūneliu.

Dėkodamas Savivaldybės vadovui už netikėtą dovaną D. Brasas pasakojo užsienyje užsidirbęs pinigų ir parvykęs su žmona gyvenimą kurti Panevėžio rajone. Paklaustas mero, kodėl apsisprendė sugrįžti, jaunas dviejų vaikų tėvas atsakė supratęs, kad ne viskas gyvenime remiasi į pinigus, kad savo ir atžalų ateitį norisi kurti gimtojoje šalyje.

Iš mero P. Žagunio rankų 100 eurų dovanų kuponus šiandien gavo ir 8 jaunos Krekenavos seniūnijos šeimos. Dvi iš jų šiemet susilaukė mergaičių, šešios – berniukų. Šventė vyko Krekenavos kultūros centre. Joje dalyvavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Sakalauskienė, gėles su mažyliais atvykusiems jauniems tėveliams įteikė Krekenavos seniūnijos seniūnas Vaidas Kaušakys.

Daugelis apdovanotųjų sakė ateityje ketinantys savo šeimas dar pagausinti, tik viena jauna moteris patikino, kad trečiasis jos pagimdytas kūdikis gal bus paskutinis trijų broliukų eilėje.

Visiems tėveliams linkėta išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Panevėžio rajono savivaldybės 2018 m. biudžete dovanų kuponams šiemet gimusiems kūdikiams skirta 35 tūkst. eurų. Jei gims daugiau vaikų, bus skirta daugiau lėšų. Pernai Panevėžio rajone gimė 334 naujagimiai.

Naujagimių sveikinimo organizavimo ir finansavimo priemonė numatyta Socialinės atskirties mažinimo programoje.

Dovanų kuponą iki gegužės 15 d. registruotų kūdikių tėvams išdavė gyvenamosios vietos seniūnas, vėliau registruotiems – Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrius.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X