Rasa Juknevičienė: Burnoje KARTU

#IšgelbėkimPanevėžį
Povilas Urbšys nusprendė gelbėti Panevėžį nuo savo paties paskirto mero ir nuo savo paties vardu pavadinto judėjimo KARTU. Pareiškė, kad dalyvaus mero rinkimuose. Pats meras nustebęs, nes planavo kandidatuoti antrai kadencijai. Trejus metus miestą valdęs nuo užpakalinės sėdynės, dabar P. Urbšys savo merui sako: “Lipk lauk! Vairuoti noriu aš” 
Ir dar priduria, kad Seime jam nebėra vietos. Ups! AŠ esu svarbus, o jūs visi – tik sraigteliai, kuriuos sukioju, kaip MAN patogu. Todėl pasislink, Ryti!
Treji metai politinės nekompetencijos, skaldymo, baimių, įtampų, demokratijos erozijos – tokios P. Urbšio eksperimento Panevėžyje pasekmės. Iki rinkimų dar beveik metai. Kaip po P. Urbšio pareiškimo, jog meras netinkamas, dar vienerius metus dirbs miesto administracija, jo paties į tarybą sudėlioti politikai? Kas už tai prisiims atsakomybę? Ar ta grupė žmonių, pasivadinusi judėjimu, apskritai turi kokią nors ilgalaikę atsakomybę, demokratinius sprendimų priėmimo mechanizmus? Gal tada tegu meras, kuriuo nepasitiki jo politinis vadovas, eina į atsargą jau dabar? Arba tegu išsirenka kitą politinį vadovą? Juk laikyti miestą P.Urbšio politinių eksperimentų įkaitu yra apgailėtina.
Iki šiol skaldęs ir daužęs visus, kas ne su juo, P. Urbšys pradeda valgyti ir savus. Nuo to, patikėkit, jo oponentams Panevėžyje džiaugsmo jokio. Gaila savojo miesto, kurį nelabai sveiku protu suprantamuose eksperimentuose ir sąmokslų liūne skandina tik savo ego ir asmeninius politinius tikslus įgyvendinantis žmogus.
Burnoje KARTU

Padidinti šriftą