.

Gavusi STT vertinimus Tėvynės Sąjunga ragina merą kviesti neeilinį Tarybos posėdį

Pasirodžius skandalingiems STT antikorupcinio tyrimo rezultatams Tėvynės Sąjungos Panevėžio skyrius išplatino pareiškimą. TS-LKD Panevėžio skyriaus pirmininkės Rasos Juknevičienės pasirašytame pareiškime rašoma:

“Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko išsamų antikorupcinį tyrimą dėl investicijų į Panevėžio miesto savivaldybės infrastruktūrą, gamybos ar paslaugų sritį sutarčių sudarymo tvarkos aprašo ir sutarties. Šiame vertinime yra iškelti klausimai dėl skaidrumo, prieš pasirašant sutartį dėl naujos autobusų stoties, siūloma sausio 23 dieną priimtus Tarybos sprendimus įvertinti papildomai.
Primename, kad miesto Tarybos opozicija siūlė kreiptis į STT iki balsuojant Taryboje, tačiau sulaukė eilinių patyčių. Aukščiausius skaidrumo standartus prieš rinkimus deklaravęs Povilo Urbšio judėjimas „Kartu‟ balsavo net nepasidomėjęs keliamais klausimais, skaidrumo ir galimos korupcijos problemos jiems nepasirodė svarbios.

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją, raginame Panevėžio miesto merą Rytį Mykolą Račkauską nedelsiant sukviesti savivaldybės Tarybos posėdį, kuriame būtų pateikta informacija apie atliktą STT antikorupcinį tyrimą ir pasiūlyti sprendimo būdai, pašalinant pažeidimus. Taip pat kreipiamės į Vyriausybės atstovę, kad Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2018 m. sausio 23 d. sprendimas Nr. TSP – 30 būtų sustabdytas ir svarstomas iš naujo.”

Plačiau apie STT tyrimo rezultatus Paninfo.lt straipsnyje: Velnias slypi detalėse. Itin gudriai suręstam planui STT dūris  http://www.paninfo.lt/2018/03/12/velnias-slypi-detalese-itin-gudriai-surestam-planui-stt-duris/

Daugiau informacijos apie Savivaldybės galvų sukurptą galimai korupcinį projektą Paninfo.lt straipsnyje: Naujoji autobusų stotis. Ar ir šį kartą velnias pasislėpė detalėse ? 

http://www.paninfo.lt/2018/01/16/ar-ir-si-karta-velnias-slypi-detalese/

 

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X