.

Panevėžio muziejus kviečia į ekskursiją – atsisveikinimą su senosiomis ekspozicijomis

Nuo 2018 m. balandžio 3 d. muziejus uždaromas rekonstrukcijai. Muziejininkai neabejoja, kad dar yra panevėžiečių, nė karto nebuvusių muziejuje, nelankiusių ekspozicijų, nedalyvavusių edukacinėse programose, todėl nusprendė prieš uždarymą suteikti paskutinę progą tai padaryti. Dėmesio, visų jūsų lauksime kovo 29 dieną 9.00–19.00 val. Būtinai ateikite, kad pasiliktumėte prisiminimą apie buvusias ekspozicijas, o vėliau galėtumėte lyginti, kas buvo prieš ir po rekonstrukcijos.
Kviečiame ir į nemokamą ekskursiją – atsisveikinimą su senosiomis muziejaus ekspozicijomis (pageidautina išankstinė registracija). Ekskursijos pradžia 17.30 val., ją ves muziejaus direktorius Arūnas Astramskas. Beje, į ekskursiją kviečiami visi: ir muziejaus bičiuliai, ir tie, kurie lankysis pirmą kartą. Pažintinė kelionė muziejuje baigsis numatomų pertvarkų pristatymu.
Vykstant rekonstrukcijai, muziejus liks atviras edukacinių programų dalyviams: pagal išankstinę registraciją bus priimamos grupės ir vedami edukaciniai užsiėmimai. Rekonstrukcijos metu miestiečiai ir miesto svečiai kviečiami lankyti muziejaus filialus: seniausiame Panevėžio pastate veikiančią ekspoziciją „Upytės bajorai“ (Kranto g. 21) bei Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio ekspoziciją (Respublikos g. 17). Vasarą buvusio Upytės pavieto archyvo pastate (Kranto g.) veikiančioje ekspozicijoje bus rengiamos vieno objekto– unikalaus eksponato iš muziejaus fondų – parodos.
Iki susitikimo muziejuje.
Informacija telefonu (8 45) 59 61 81
www.paneveziomuziejus.lt

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X