.

Simonai Krupeckaitei Pasaulio čempionato bronza

Šiandien Apeldorne (Nyderlandai) vykstančio 115-ojo pasaulio treko čempionato bronzos medaliu pasipuošė Lietuvos rinktinės narė Simona Krupeckaitė. Ji moterų keirino rungties finale nusileido tik Honkongo sportininkei Lee Wai Sze ir aukso medalį iškovojusiai belgei Nicky Degrendele.

Vakare sportininkę pasveikino Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovė sportininkei padėkojo su pergale pradėjus naują Lietuvos valstybės šimtmetį ir palinkėjo ateityje laimėjimų, kurie džiugintų, įkvėptų bei suteiktų pasitikėjimo savo jėgomis, vienytų ir garsintų Lietuvą.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X