Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė „Lietkabelio“ klubo krepšininkus, trenerius bei vadovus, padėkojo už puikius rezultatus ir miesto bendruomenės vardu įteikė 50 000 Eur čekį už Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) užimtą II vietą ir iškovotus sidabro medalius.

„Sveikinu su istorine mūsų miesto krepšiniui pergale. Dėkoju, kad sugrąžinote Panevėžio krepšinį į deramas aukštumas. Ačiū už puikias emocijas, kuriomis mus džiuginote visą sezoną, ir už tai, kad jūsų laimėjimas leidžia kiekvienam miesto gyventojui didžiuotis, kad jis panevėžietis. Sveikinu su puikiai baigtu sezonu. Linkiu kuo geresnės sėkmės naujajame sezone, kad nepersekiotų traumos, būtų kuo geresni rezultatai“, – linkėjo meras R. Račkauskas.

KK „Lietkabelis“ prezidentas Alvydas Bieliauskas pasidžiaugė II vieta ir padėkojo už palaikymą. „Lietkabelis“ yra Panevėžio pasididžiavimas ir vizitinė kortelė, tai parodė ir mūsų sutikimas Laisvės aikštėje. Esame dėkingi už palaikymą. Pakėlę šią sporto šaką iki aukštumų, stengsimės ir toliau išsilaikyti tame pačiame lygyje“, – sakė  A. Bieliauskas.

Savivaldybei už paramą krepšinio klubui dėkojo vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis: „Dėkojame už nevaldišką požiūrį į krepšinį, dėkojame merui už tai, kad visada būdamas su mumis krepšinio aikštelėje padėjote ne tik emociškai, bet ir finansiškai. Ačiū už viską“.