2024, kovo 29, Penktadienis

R.Butauto debiutas pažymėtas pergale

Pirmasis Ramūno Butauto blynas Panevėžio „Lietkabelio“ (11/6) vyriausiojo trenerio poste neprisvilo. Naujo stratego vadovaujama ekipa nutraukė penkių pralaimėjimų „Betsafe–LKL“ čempionate seriją.

Panevėžiečiai savo žiūrovų akivaizdoje 100:91 (25:28, 22:18, 30:22, 23:23) įrodė pranašumą prieš trečią kartą iš eilės suklupusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/11) krepšininkus.

Pamatus pergalei šeimininkai pradėjo dėti tik po ilgosios pertraukos, kai Ado Juškevičiaus ir Lorenzo Williamso tritaškiai leido jiems atitrūkti 62:54.

Netikėtu R. Butauto koziriu tapo tik trečiajame ketvirtyje ant parketo išbėgęs Lukas Aukštikalnis, kuris per 2 minutes pelnė 8 taškus ir leido savo klubui pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą 75:64.

Iniciatyvą į savo rankas paėmę panevėžiečiai vadeles kiek atleido jau tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai „Pieno žvaigždėms“ pavyko spurtuoti 9:2 bei priartėti 87:92.

Vis dėlto Pasvalio komandai išsigelbėti per likusias dvi minutes jau nepavyko: A. Juškevičiaus ir Žanio Peinerio metimai leido „Lietkabeliui“ atstatyti dviženklį pranašumą (97:87) bei švęsti saldžią pergalę.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 16, Darjušas Lavrinovičius 13, Lukas Aukštikalnis 12, Lorenzo Williamsas ir Vaidas Čepukaitis po 11.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 21, Nikita Balašovas 16, Viačeslavas Bobrovas 15, Steponas Babrauskas 14.