2024, balandžio 25, Ketvirtadienis

Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių prizininkai – panevėžiečiai

Savaitgalį Vilkijoje vyko Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių dviračių sporto (plento) varžybos. Panevėžio atstovai iškovojo 4 medalius.

Pirmąją varžybų dieną jaunės varžėsi asmeninėse lenktynėse laikui. 15 km distanciją įveikė ir nugalėtoja tapo Regina Stegvilaitė 15,65 sek aplenkusi Šilalės atstovę. Trečią vietą užėmė Akvilė Gedraitytė nuo nugalėtojos atsilikusi 22,13 sek. Šeštą vietą iškovojo Paulina Patinskaitė.

Jauniams lenktynėse teko įveikti 20 km distanciją. Šiose varžybose panevėžietis Kęstutis Vaitaitis užėmė 5 vietą.

Antrąją varžybų dieną grupinėse lenktynėse merginoms reikėjo nuvažiuoti 73, vaikinams – 109,50 km nuotolius. Jaunių grupėje čempione tapo A. Gedraitytė, nuotolį ji įveikė per 2.02,13. Penktoje vietoje liko P. Patinskaitė, septinta – A. Pikūnaitė.

Vaikinų grupėje bronzos medalį iškovojo Kęstutis Vaitaitis, 3 sek pralaimėjęs pirmą vietą užėmusiam sportininkui iš Klaipėdos. Panevėžietis Erikas Šidlauskas užėmė 9-ąją vietą.

Sportininkai yra Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, R. Sargūno sporto gimnazijos, dviračių sporto klubų „Fortūna“ bei „El-eko-sport“ auklėtiniai. Žaidynėms juos ruošė treneriai Vitalija Breivienė, Vytautas Indreliūnas bei Eglė Zablockytė.