2024, balandžio 23, Antradienis

Latvijoje – G. Galvydytės prizinės vietos ir panevėžiečių asmeniniai rekordai

Valmieroje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių lengvosios atletikos mače ir Prezidento taurės varžybose pasižymėjo Panevėžio lengvaatlečiai.

R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Gabija Galvydytė 400 m bėgimo su barjerais rungtyje moterų įskaitoje iškovojo antrą vietą (1:00,64 min.) ir pasiekė asmeninį rekordą. Sportininkė pirmą vietą iškovojo 4 x 400 m estafetėje kartu su Erika Krūminaite, Monika Elenska ir Eva Misiūnaite (3:39.77 min.) Tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas.

Kūjo metimo rungtyje dar viena panevėžietė Ugnė Butėnaitė užėmė 4 vietą (49.42 m), ji liko 8 disko metimo rungtyje (36,31 m) ir pasiekė asmeninį rekordą.

Vyrų 4 x 400 m bėgimo estafetėje lietuvių ketvertukas, kurio gretose – ir panevėžietis Domantas Barcys, pasiekė geriausią sezono rezultatą – 3.16:30 min., jie užėmė trečią vietą.

Baltijos mače triumfavo Latvijos lengvaatlečiai, lietuviai pelnė trečią vietą.