.

Panevėžio apygardos teisme – buvusios teisėjos tapybos darbų paroda

„Niekada nemaniau, kad teismas yra ta vieta, kur gali gyventi mūzos, tačiau, panašu, kad tai įmanoma“, – atidarydamas buvusios kolegės teisėjos Nijolės Sušinskienės paveikslų parodą sakė apygardos teismo pirmininkas Eigirdas Činka.

„Bobų vasara“ pavadintoje ekspozicijoje – penkiolika įvairiais gyvenimo tarpsniais kurtų autorės paveikslų. „Išsiveržimas“, „Ruduo“, „Laikas“, „Atspindys“, „Alėja“ – nostalgija dvelkiantys ir ramybei nuteikiantys darbai. Šviesios, pastelinės spalvos kuria jaukią nuotaiką, o detalės suteikia paslaptingumo.

„Labai džiaugsiuosi, jei nuo savo atsakingų darbų pakėlę galvas šiek tiek atgaivos rasite ir mano paveiksluose. Norėčiau, kad jūsų širdyse dažniau būtų šilumos, dažniau būtų bobų vasaros“, – buvusiems kolegoms linkėjo Nijolė Sušinskienė

Meniškos prigimties teisėja daugiau kaip trejus metus dirbo Panevėžio apygardos teisme, nagrinėjo baudžiamąsias bylas, šiuo metu gyvena Vilniuje. Ji ne tik tapo paveikslus, yra surengusi ne vieną personalinę parodą, bet ir kuria eiles – 2011 m. išleista jos poezijos knygelė „Pusiausvyra“.

Paroda Panevėžio apygardos teisme skirta Lietuvos teismų 100-mečiui.

Jolita Gudelienė

Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X