.

„General Tire“ tapo oficialiu „NASCAR Whelen Euro Series“ lenktynių partneriu

Nuo 2019 m. „General Tire“ tampa oficialiu Europoje vykstančių lenktynių serijos „NASCAR Whelen Euro Series“ padangų tiekėju.

Hanoveris, 2018 m. lapkričio mėn. Nuo kitų metų „General Tire“ padangų markė tampa oficialiu Europos lenktynių serijos „NASCAR Whelen Euro Series“ partneriu ir padangų tiekėju. Visoms lenktynėse dalyvaujančioms komandoms „General Tire“ tieks „NMWES GT“ modelio „slick“ tipo ir lietaus sportines 11.5/ 27.5 R 15 dydžio padangas.

„NASCAR Whelen Euro Series“ ir „General Tire“ yra tobulas bendradarbiavimo pavyzdys ne tik todėl, kad atstovaujame turtingą amerikietišką paveldą, – sako Guy Frobisher, vyriausias „General Tire“ projekto Europoje vadovas. – Tai yra puiki galimybė pristatyti markę šioje kvapą gniaužiančioje ir itin sparčiai populiarėjančioje lenktynių serijoje. Dar daugiau – JAV inžinieriai specialiai sukūrė sportinių padangų modelį, kuris turi pateisinti itin didelius komandų lūkesčius.“

„Didžiuojamės šia ilgalaike šešerių metų sutartimi su „General Tire“, kuri patvirtina pasitikėjimą „NASCAR Whelen Euro Series“ lenktynėmis ir jų potencialu. Mažiau nei per dešimt metų NWES lenktynių serija tapo viena populiariausių Europoje, kurioje prie starto linijos išsirikiuoja daugiau kaip 30 sportinių mašinų, o į lenktynes susirenka dešimtys tūkstančių sirgalių,“ – sako „NASCAR Whelen Euro Series“ lenktynių serijos prezidentas ir vadovas Jerome Galpin.

Lenktynių serija apima septynias Europos šalis, kuriose profesionalios komandos varžosi specialiai paruoštais 400 AG lenktynių automobiliais.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X