.

Energetinio efektyvumo konferencijoje Panevėžyje – geriausia praktika, kurianti vertę ir verslui, ir visai Lietuvai

Iki 2020 metų Lietuva yra įsipareigojusi sutaupyti tiek energijos, kiek pati suvartoja per metus – 11,7 TWh (teravatvalandės). Jau antrus metus atsiskaitant už įgyvendintus energetinio efektyvumo projektus matyti, kad itin didelis sutaupymų potencialas slypi pramonės įmonių veikloje. Apie įdomiausius pastarojo meto atvejus ir priemones, taikomas siekiant energiją vartoti taupiau, iš pirmų lūpų išgirsti jau lapkritį bus galima konferencijose „Tiek, kiek reikia Pramonei“.

Šiuos renginius penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose kasmet organizuoja elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) kartu su partneriais. Šiemet juose ypatingas dėmesys bus skiriamas sklandžiai atsinaujinančių išteklių integracijai, konkretiems vartojimo apskaitos ir analizės žingsniams bei šių duomenų pritaikymo galimybėms, taip pat Lietuvoje dar naujoms technologijoms, pasitelkiamoms norint kaupti pagamintą energiją.

„Norėdami įgyvendinti šalies įsipareigojimus, turime ne tik daugiau sužinoti apie energetinį efektyvumą, bet ir imtis aktyvių veiksmų energiją vartojant taupiau. Dalyvaudamos šiose konferencijose ir dalindamosi savo patirtimi įmonės, tikiu, ne vienu žingsniu priartėja prie realaus pokyčio, matomo ne tik sąskaitose už energiją, bet, žvelgiant globaliau, ir mūsų aplinkoje, kuri tampa vis švaresnė“, – konferencijų misiją apibūdina Nerilė Mažeikienė, ESO Sprendimų klientams departamento direktorė.

Nemokamų renginių serijoje dalis pranešimų skirsis –   apie įdomiausius pastaruoju metu įdiegtus energetinio efektyvumo sprendimus ir gautus rezultatus pasakos skirtingų regionų atstovai.  Dalyviams tai – ir puiki proga sužinoti, kas vyksta šalia, ir galimybė per tris renginio valandas užmegzti tiesioginį kontaktą ar gauti konkretų patarimą.

„Tiek, kiek reikia Pramonei 2018“ konferencijų ciklas prasideda lapkričio 6 d. Panevėžio mokslo ir technologijų parke (renginio pradžia 9 val.). Vėliau jis kelsis į Šiaulius (lapkričio 13 d.), Klaipėdą (lapkričio 14 d.), Kauną (lapkričio 22 d.) ir finišuos Vilniuje (lapkričio 27 d.).

Registracija ESO svetainėje www.eso.lt, skiltyje „Verslui“.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X