.

B. Vaitiekūnas: „Tikslą pasiekėme“

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas po pergalingų rungtynių Kėdainiuose buvo itin pakiliai nusiteikęs.

„Šiemet pavyko suburti darnų ir draugišką vienminčių kolektyvą. Prieš sezoną mes deklaravome, kad komandos tikslas – kitą sezoną žaisti Lietuvos A lygos pirmenybėse. Tapome Pirmos lygos čempionais ir tikslą pasiekėme. Esu dėkingas visiems klubo nariams – žaidėjams, treneriams, klubo vadovams, gydytojams, administracijai, rėmėjams, miesto Savivaldybei. Be jų paramos nebūtume pasiekę tokio puikaus rezultato“, –sakė B. Vaitiekūnas.

Klubo direktorius neužmiršo ir „Panevėžio“ komandos aistruolių.

„Mūsų komandos aistruoliai tiesiog nerealūs. Neseniai susibūrė klubo gerbėjų grupė, kuri sparčiai auga. Kėdainiuose mus palaikė apie tūkstantį aistruolių, atvykusių iš Panevėžio. Tokio aistruolių skaičiaus mums gali pavydėti bet kuri Lietuvos A lygos komanda. Žmonės į Kėdainius važiavo užsakytais autobusais bei nuosavais automobiliais. Buvo net tokių, kurie savaitgalį specialiai grįžo iš Anglijos ir Norvegijos tam, kad palaikytų komandą lemiamose sezono rungtynėse“, – teigė klubo direktorius.

Geriausiu FK „Panevėžys“ viso sezono futbolininku išrinktas komandos kapitonas Paulius Janušauskas. Naudingiausiu komandos žaidėju pripažintas Vytas Gašpuitis, geriausiu jaunuoju futbolininku – Tomas Kačerauskas. Visi šie futbolininkai buvo apdovanoti specialiais prizais sezono uždarymo šventėje.

Gintaras Brazdžionis 

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X