.

EK kviečia jaunimą dalyvauti #EUandME istorijų medžioklėje

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, įgyvendindama „EUandME“ kampaniją, skelbia konkursą jaunimui „EUandME istorijų medžiotojai“.

Konkurso tikslai – paskatinti jaunus žmones dalytis savo istorijomis socialiniuose tinkluose apie tai, kaip jų kasdieninį gyvenimą paveikė Europos Sąjunga, ir užtikrinti kuo platesnę šių istorijų sklaidą.

Norint dalyvauti konkurse reikia:

  • Suburti 2–4 ne jaunesnių nei 16 m. medžiotojų komandą;
  • Nufilmuoti savo komandos motyvacinį vaizdo įrašą (ne ilgesnį kaip 1 min.) ir įkelti jį į registracijos anketą, kurią rasite čia: https://bit.ly/2oL2JAp;
  • Sėkmingai pereiti komisijos atranką ir tapti 1 iš 5 istorijų medžiotojų komandų;
  • Dalyvauti mokymuose bei konsultacijose ir semtis patarimų iš istorijų kūrimo profesionalų „Nanook“;
  • Sukurti 10 istorijų apie Europos Sąjungos įtaką (po 2 kiekvienai iš šių temų: judumas, tvarumas, įgūdžiai ir verslas, skaitmeninės technologijos, teisės) jauniems žmonėms ir kuo plačiau paskleisti jas socialiniuose tinkluose;
  • Už atliktą darbą gauti po 1 000 EUR komandai;
  • Nugalėti varžovus ir skristi į bet kurią Europos Sąjungos sostinę kartu su savo medžiotojų komanda!

Konkurso atranka į „EUandME istorijų medžiotojų“ konkursą vyksta iki rugsėjo 23 d.

Daugiau informacijos konkurso taisyklėse: https://ec.europa.eu/lithuania/news/euandme_lt

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X