.

Panevėžio rajono švietimo centras įveikė dar vieną tarptautinį iššūkį

Pasiruošimas naujiems mokslo metams Panevėžio rajono švietimo centre buvo ypatingas. Tęsdamos „Erasmus+“ KA3 programos projekto „MOV-UP“ veiklas PRŠC direktorė Jurgita Vaitiekūnienė ir direktoriaus pavaduotoja Renata Jankevičienė vedė tarptautinius mokytojų mokymus Bulgarijos, Italijos, Lietuvos ir Turkijos mokytojams bei Kretos ir Maltos universitetų studentams.

Švietimo centro atstovių veikla – tai viena iš tarptautinės penkių dienų mokytojų rengimo programos dalių. Kartu su lietuvėmis Kranevo (Bulgarija) vykusius mokymus vedė profesoriai Carmel Cefai ir Valerie  Sollars (Maltos universitas), asistuojanti profesorė Maria Ampartzaki (Kretos universitetas), Paula de Waal (Carlo Collodi nacionalinis fondas, Italija), Ramazan Sezer, Danny Arati, dr. Zuhal Yılmaz Dogan („Doga“ mokyklų tinklas, Turkija), Iglika Angelova (Tarpkultūrinio bendradarbiavimo fondas, Bulgarija).

Darbas tarptautinių lektorių komandoje – neįkainojama patirtis Švietimo centro atstovėms, siekiančios gilinti savo andragogines kompetencijas.

Mokymuose dalyvavo trys Panevėžio rajono atstovės – Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ auklėtoja Inga Širmulienė, Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorė Ramutė Skrickienė, Naujamiesčio gimnazijos mokytoja Rima Sankaitienė.

Projekto koordinatorė Jurgita Vaitiekūnienė džiaugiasi, kad pavyko suburti stiprią Panevėžio rajono komandą, turinčią įdomių idėjų ir gebančią jas pristatyti tarptautinei auditorijai.

Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ auklėtojos Ingos Širmulienės įstaigos ir pamokos pristatymą lydėjo gausūs klausytojų aplodismentai. Bendra visos komandos idėja sukurti apyrankę, skirtą empatijos ugdymui, draugystės ryšiais susiejo ne tik Švietimo centro, Naujamiesčio gimnazijos, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“, Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ atstovus, bet ir visus tarptautinių mokytojų mokymų dalyvius.

Švietimo centro įgyvendinamas „Erasmus+“ KA3 programos projektas „MOV-UP“ – puikus tarpinstitucinio bendradarbiavimo pavyzdys. Užsimezgusi draugystė tęsiasi, spalio mėnesį į Panevėžio rajono švietimo centrą atvyksta Iglikos Angelovos vadovaujama Bulgarijos švietimo įstaigų atstovų komanda, siekianti susipažinti su Lietuvos švietimo inovacijomis ir pritaikyti jas savo šalyje.

„Erasmus+“ KA3 programos projektas „MOV-UP“ (Ankstyvasis ugdymas – tvarios motyvacijos ir gyvenimiškų vertybių kūrimas“Early childhood education – Building sustainable motivation and value paradigm for life“, Nr. 580339-EPP-1-2016-1-BG-EPPKA3-IPI-SOC-IN)finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Plačiau apie projektą skaitykite projekto svetainėje: www.movup-project.eu.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X