.

Mieste vyksta karinės pratybos

Iki birželio 15 d. Lietuvos teritorijoje vyksta jungtinės lauko taktikos pratybos „Perkūno griausmas 2018“.

Pagrindinis pratybų tikslas – treniruoti LR ginkluotąsias pajėgas vykdyti valstybės ginkluotos gynybos koncepcijoje nustatytas plataus spektro operacijas LR teritorijoje savarankiškai ir kartu su NATO sąjungininkų pajėgomis. Visų pratybų metu bus naudojama karinė technika, ginklai, pirotechnika ir kitos specialiosios priemonės.

Iki birželio 15 d. Panevėžio mieste Lietuvos kariuomenės kariai planuoja bazuotis penkiose vietose, kur bus vykdoma minimali karinė veikla: poilsis ir pasirengimas vykti į karinę teritoriją Pajuostyje, kur ir bus atliekami pagrindiniai taktiniai veiksmai.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X