.

Pareigūnai pasiekė puikius rezultatus didžiausiame vasaros bėgime

2018-06-10 didžiausiame vasaros bėgime „Citadele Kauno maratonas“ dalyvavo ir trys Panevėžio apskrities policijos pareigūnai: Panevėžio apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus vyresnieji tyrėjai Darius Stankevičius ir Žilvinas Miliukas, bei Panevėžio apskr. VPK Pasvalio r. PK Reagavimo skyriais vyresnioji tyrėja Jurgita Packevičienė.

Pareigūnai nepabūgę vasariško karščio, startavo kartu su apie puspenkto tūkstančio dalyvių iš 45 pasaulio šalių.

Nors saulė ir vargino, visi pasiekę finišą šypsojosi ir dalinosi puikiomis emocijomis. Jurgita Packevičienė džiaugėsi įveikusi savo pirmąjį oficialų maratoną, 42 km 195 m per 04:44.52, o Darius Stankevičius (00:20.27) ir Žilvinas Miliukas (00.21.54) puikiais greičio rezultatais pasiektais 5 km. trasoje.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir galėjo pasipuošti maratono organizatorių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtais marškinėliais su simboliniu užrašu „Laisvė“. Anot pareigūnų: „Kai pamilsti bėgimą supranti, kad kuo daugiau bėgi, tuo labiau laisvas jautiesi, atsiranda jėgų pasiekti ne tik finišą, bet įveikti visus gyvenimo iššūkius.“

Vyresnioji specialistė                  Rasa Meištė

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X