.

Bitės biblioteka kviečia į vasaros knygų fiestą

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kviečia visus į Vasaros knygų fiestą 2018, vyksiančią birželio 8 d. (penktadienį) 12–19 val. Laisvės aikštėje.

Tai mažoji Panevėžio knygų mugė, kurioje galima įsigyti naujausias ir anksčiau leistas retesnes knygas už gerokai mažesnę kainą.

Tradiciškai šioje Knygų fiestoje dalyvaus mažosios leidyklos, vyks knygų pristatymai, kūrybinės laboratorijos, garsiniai skaitymai, piknikas ant žolės, senoviniai žaidimai, robotukų lenktynės ir kitos atrakcijos.

„Vasara knygoms!“, – teigia Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.Atsineškite pledus, stalo žaidimus ir leiskime laiką kartu.

Visą renginio programą rasite čia.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X