.

Danas Rapšys pagerino Lietuvos rekordą

Atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje nugalėjo panevėžietis Danas Rapšys. Sportininkas finišą pasiekė per 3 min. 46,73 sek. ir 6,6 sek. pagerino sau pačiam nuo 2017 metų priklausiusį šalies rekordą. D. Rapšys Rumunijoje taip pat triumfavo 200 m plaukimo nugara (finalo rezultatas – 1 min. 58,39 sek.) ir 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi (1.45,88) rungtyse.

Varžybose nepralenkimas buvo dar vienas Panevėžio sportininkas Andrius Šidlauskas. Tris aukso medalius iškovojo plaukdamas krūtine 50 m (28,28), 100 m (1.00,24) ir 200 m (2.12,33).

Simonas Bilis triumfavo 50 m (28,28) ir 100 m (49,86) plaukimuose laisvuoju stiliumi. 200 m distancijoje (1.52,58) sportininkas pelnė sidabrą.