.

Neįtikėtina Nepriklausomybės akto suradimo istorija

Gegužės 16 d. 17.30 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje  bibliotekoje profesorius, mokslininkas, visuomenės veikėjas  Liudas Mažylis pristatys savo knygą „99 metai po įvykio“.

2017 m. kovo 29 d. Vokietijos užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve VDU profesorius Liudas Mažylis surado Vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės akto originalą lietuvių kalba. Iš pradžių daug kas tuo netikėjo, o vėliau mokslininkas tapo tautos didvyriu, buvo apdovanotas solidžiais valstybės apdovanojimais.

Tačiau autorius į šiuos įvykius žvelgia su humoru ir sako, kad šios patirties įkvėpta debiutinė „veiksmo dokumentikos“ knyga „99 metai po įvykio“ – tai siekis į mistines gyvenimo aplinkybes pažvelgti kitaip – truputį pankiškai, ironiškai ir per fantastikos prizmę.

Susitikime su profesoriumi išgirsite įdomią ir neįtikėtiną  Nepriklausomybės akto suradimo istoriją, susipažinsite su profesoriaus literatūriniu debiutu – pirmąją veiksmo dokumentikos knyga, pabendrausite, padiskutuosite.

 

Renginio metu bus galima įsigyti knygų ir Lietuvos nepriklausomybės akto kopijų.

MALONIAI KVIEČIAME

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos

Kultūrinių renginių ir leidybos skyrius

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X