.

XVII tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis „Jazz fontanas“

Gegužės 11-12 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyks XVII tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas „Jazz fontanas 2018“.

Šiais metais vokalo, instrumentų atlikėjų grupėse varžysis dalyviai iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Pats festivalio organizatorius Rimantas Bagdonas prasitarė, kad žiūrovui ruošiama staigmena – atlikėjai iš Italijos bei Ispanijos.

Kiekvienais metais festivalio-konkurso dalyvius stebi ir vertina profesionali vertinimo komisija – Lietuvos muzikos kritikai, nusipelnę muzikai. 2018 m. vertinimo komisija: kasmet komisijos pirmininke išrenkama vilnietė muzikologė, pedagogė, muzikos kritikė ir analitikė Jūratė Kučinskaitė, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorius Albertas Mikulėnas, tos pačios įstaigos pučiamųjų instrumentų skyriaus vedėjas, klarneto ir saksofono vyr. mokytojas, įvairių orkestrų ir muzikos grupių vadovas bei atlikėjas Karolis Pratkus, muzikologė, Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokytoja Vitalija Mockutė, klaipėdietė muzikologė, kultūros žurnalistė Valentina Žigienė ir Klaipėdos universiteto džiazo ir pop muzikos studijų programos vadovas, saksofonininkas docentas Algis Kilis.

Į Panevėžio bendruomenių rūmuose vyksiančius renginius įėjimas nemokamas.

 Daugiau informacijos apie festivalio renginius ČIA.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X