.

Kino dirbtuvių stovykla su režisieriumi A. Gluskinu

Birželio 25-29 d. kino centras „Garsas“ kviečia 16-19 m. jaunimą į kino dirbtuvių stovyklą. Tai puiki galimybė prasmingai praleisti laiką bendraamžių būryje, susipažinti su kino profesionalu, režisieriumi Antanu Gluskinu, perimti žinias apie kino kūrimo subtilybes.

Gamtos apsuptyje esančioje stovykloje išmoksite rašyti scenarijų, filmuoti, o savo filmą pamatysite festivalio „Aš+Miestas=Kinas“ metu rugsėjo 9 d.

Susidomėję rašykite el. paštu edukacija@garsas.lt ir papasakokite, kodėl esate verti praleisti smagiausią vasaros savaitę bendraminčių būryje. Laiškų laukiama iki birželio 1 d. Stovykla nemokama.

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 682 19800.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X