.

„Vyturio“ progimnazijos bibliotekai – Vaikų literatūros premija

„Vyturio“ progimnazijos bibliotekai įteikta Vaikų literatūros premija už sėkmingą vaikų bei jaunimo literatūros sklaidą, intensyvią veiklą įtraukiant mokinius į knygos pasaulį, prasmingą kūrėjų ir skaitytojų suartinimą. Kauno dramos teatre Švietimo ir mokslo ministerijos skirtą premiją atsiėmė mokyklos direktorė Vitalija Dziuričienė, bibliotekininkės Raimonda Budnikienė ir Daina Morkuvienė.

Vaikų literatūros premiją 2004 m. įsteigė Švietimo ir mokslo ministerija. Šia premija siekiama įvertinti švietimo, visuomeninių ar privačių įstaigų bei asmenų indėlį populiarinant vaikų literatūrą, ugdant estetines, bendražmogiškas ir pilietines vertybes, skleidžiant originalias kūrybos iniciatyvas.

Premija teikiama kasmet, minint Tarptautinę vaikų knygos dieną.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X